Nasıl Çalışır ?

İyilik Kazansın internetten alışveriş yapan kişilerin cebinden ekstra para çıkmadan sivil toplum kuruluşlarına destek olmasını sağlayan online bir platformdur. Sivil toplum kuruluşlarının bireysel bağışcılık sorununa çözüm üretmek amacıyla kurulan bir sosyal bir girişim olan İyilik Kazansın, sivil toplum kuruluşları için alternatif bir kaynak geliştirme yöntemi oluşturarak, internet alışverişlerini sivil topluma faydalı bir harekete dönüştürür ve internetten alışveriş yapan herkesin sosyal faydaya katılmasını mümkün kılar.

İyilik Kazansın’ı kullanırken cebinizden ekstra para çıkmaz. Alışveriş yapmak istediğiniz web sitesinde geçerli olan tüm indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. İyilik Kazansın bir alışveriş sitesi değildir. İyilik Kazansın herhangi bir ürün satmaz, sadece alışveriş yapmak istediğiniz sitelere sizi yönlendirir. İyilik Kazansın’ı kullanmak hem kullanıcılar hem de sivil toplum kuruluşları için tamamen ücretsizdir. İyilik Kazansın gerçekleştirmiş olduğu online pazarlama faaliyetleri sayesinde çalıştığı e-ticaret firmalarından elde ettiği geliri destek olarak aktarmaktadır. İyilik Kazansın platformun devamlılığı için gerekli olan maddi kaynağı gerçekleştirdiği online pazarlama faaliyetlerinden elde eder.

İyilik Kazansın tüm faaliyetlerinde kullanıcılara ve sivil toplum kuruluşlarına karşı %100 şeffaflık ilkesini benimsemiştir. Kullanıcılar İyilik Kazansın aracılığıyla gerçekleştirdikleri her alışveriş sonrasında onay maili ve seçtikleri sivil toplum kuruluşlarına ait orjinal destek sertifikası alırlar. Kullanıcılar istedikleri zaman gerçekleştirdikleri destekleri seçmiş oldukları sivil toplum kuruluşuna ulaşarak teyid edebilirler. İyilik Kazansın’da gerçekleştirilen her destek işlemi sivil toplum kuruluşları ile gerçek zamanlı olarak paylaşılmaktadır.

İyilik Kazansın’da yer alan sivil toplum kuruluşlarının tamamı Açık Açık platformunda yer almaktadır. Bu sayede destek olduğunuz sivil toplum kuruluşlarına ait tüm faaliyetler ile ilgili detaylı bilgilere ve sivil toplum kuruluşlarının yıllık mali raporlarına ulaşabilirsiniz.

İyilik Kazansın iyilik yapmayı özgürleştirmek amacıyla kurulmuştur. Küçük desteklerin zaman içerisinde büyük bir etki yaratacağına ve toplumumuzdaki çoçuk, eğitim, çevre, hayvan hakları konularındaki problemlerin çözümü için pozitif bir etki sağlayacağına inanıyoruz. Eğer sen de iyiliğin kazanması için gönüllü olmak istiyorsan hemen kayıt ol ve alışverişlerini İyilik Kazansın aracılığıyla yapmaya başla. Aynı zamanda çevrene İyilik Kazansın’dan bahsederek daha çok kişiye ulaşabilmemize destek ol.

Aramıza Hoşgeldin. Seninle Çok Daha Güçlüyüz.

Her Alışverişte İyilik Kazansın

Hadi sen de aramıza katıl

Sıkça Sorulan Sorular

İyilik Kazansın internetten alışveriş yapan kişilerin cebinden ekstra para çıkmadan sivil toplum kuruluşlarına destek olmasını sağlayan online bir platformdur. İyilik Kazansın'a kayıt olup istediğiniz sivil toplum kuruluşunu seçerek destek olmaya hemen başlayabilirsiniz.

Hayır. İyilik Kazansın online mağazalar ile yaptığı anlaşmalar sayesinde o web sitesine yönlendirdiği kullanıcıların yaptığı alışverişlerden bir gelir elde eder. STK'lara aktarılan destek miktarı bu gelirden karşılanır. Kullanıcıların cebinden ekstra para çıkmaz. Kullanıcı satın almak istediği ürüne web sitesinde belirtilen herkes için geçerli fiyatı öder.

Evet. Alışveriş yapmak istediğiniz websitesindeki tüm indirimler, kampanyalar, fırsatlar veya kupon kodları geçerlidir.

Hayır. İyilik Kazansın bir alışveriş sitesi değildir. İyilik Kazansın üzerinden herhangi bir alışveriş yapmazsınız. İyilik Kazansın sizi alışveriş yapmak istediğiniz siteye yönlendirir. İlgili siteye yönlendirildikten sonra İyilik Kazansın ile bir bağınız kalmaz. Dolayısıyla kredi kartı vb. bilgileriniz alışveriş yaptığınız sitenin sorumluluğundadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi'ni inceleyebilirsiniz.

İyilik Kazansın'ın henüz bir mobil uygulaması bulunmamaktadır fakat mobil cihazlarınıza, tabletinize veya masaüstü bilgisayarınıza uyumlu olarak tasarlanmıştır. Tüm cihazlarınızdaki internet tarayıcılarınız üzerinden güvenle kullanabilirsiniz.

Bizimle destek@iyilikkazansin.com adresimiz üzerinden iletişime geçebilir veya Hesabım bölümündeki "Alışverişini Gönder" alanını kullanarak yapmış olduğunuz alışverişin detaylarını bizimle paylaşabilirsiniz. Destek durumunu araştırıp en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacağız.

Henüz yok. Ancak İyilik Kazansın uygulamasını en kısa zamanda sizlerle buluşturabilmek için çalışıyoruz.

Eğer satın aldığınız ürününüzü iade ederseniz bu alışveriş sayesinde gerçekleştirmiş olduğunuz destek iptal olmaktadır.

Bunu duyduğumuza çok sevindik. Tabii ki katılabilirsiniz. İnternet üzerinden ürün, servis vb. satış yapan her duyarlı platform İyilik Kazansın'da yer alabilir. Bizimle hemen info@iyilikkazansin.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Evet. İyilik Kazansın platformu üzerinde bulunan 'Hesabım' bölümünden destek olmak istediğiniz STK'yı bir tıkla değiştirebilirsiniz.

Maalesef tarayıcınızdan çıktığınız an herhangi bir destek oluşmayacaktır. Daha detaylı bilgi için Genel Şartlar bölümünü inceleyebilirsiniz.

İyilik Kazansın kullanıcılarına karşı %100 şeffaflık ilkesini benimsemiştir. Alışverişin onaylandıktan sonra alacağın onay mailinde seçtiğin sivil toplum kuruluşunun bağış sertifikasını indirebilirsin. Aynı onay mailinde bu desteğinin hangi proje için kullanıldığının detaylarına da erişeceksin.

Bunu duyduğumuza çok sevindik. Lütfen info@iyilikkazansin.com'a iletişim bilgilerinizle birlikte faaliyetlerinizi kısaca anlatan bir mail atın. Size en kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız.