Biz Kimiz ?

İyiliğin paylaştıkça çoğalacağına ve yapılan her küçük katkının çok büyük etkileri olacağına inanan bir ekibiz. Yıllar önce çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllülük olarak başlayan hikayemiz, bireysel katkıdan daha fazlasını verebilme tutkusuyla sosyal bir girişime dönüştü. Türkiye’deki STK’lara yapılan bireysel desteği arttırmak için inovatif bir çözüm sunarak İyilik Kazansın’ı ortaya çıkarttık.

İyilik Kazansın aracılığıyla yapacağınız alışverişler sayesinde toplumumuz için büyük bir fayda yaratabileceğinize, bu faydanın ise sizde çok olumlu bir etki bırakacağına inanıyoruz. Harekete geçerek başkaları için bir şeyler yapmayı daha özgür, şeffaf ve kolay hale getirmek istiyoruz.

Küçük bir destek büyük katkılar sağlayabilir. Başkaları için bir şey yaptığımız her an, bizi daha iyi bir kişi ve toplumumuzu daha iyi bir yer haline getirir. Her bir eylem bir diğerine ilham verir.

İyilik bulaşıcıdır.

“Sosyal girişimciler balık vermekle ya da balık tutmayı öğretmekle yetinmezler. Balık endüstrisini kökten değiştirene kadar çalışırlar.”

Ashoka Kurucusu, Leading Social Entrepreneurs Changing the World

Ekibimiz

Pırıl Pamiroğlu

Çağrı Torun

Yasin Ertan

Uğur Gökberk Ön

Sude Emir

Ahmet Göker