hm-bg

H&M Çalışanları
İyilik Peşinde
İYİLİK YAPMAK
ARTIK ÇOK KOLAY


H&M'de iyi görün, iyi hisset ve iyi olanı yap! Bu platform H&M çalışanlarına özel oluşturulmuştur. Ev yaşamdan, hayvan dostlarımıza, kişisel bakımdan, teknolojiye kadar 40'tan fazla e-ticaret sitesinin bulunduğu bu platform aracılığıyla H&M ekibi olarak alışverişlerimizde ekstra ücret ödemeden Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı'na bağış yapabilir ve yıl boyunca özel günlerde veya kutlamalarımızda kampanyalardan faydalanabiliriz.

Kurumsal Platforma Giriş Yap

DESTEKLENEN PROJELER

cydd-logo

Bir Işık Da Siz Yakın Üniversite Burs Projesi

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, “Biz onların, onlar ise geleceğin rehberleri!” düşüncesi ile çıktığı çağdaş eğitim yolculuğunda, kısıtlı eğitim olanaklarına rağmen yüksek öğretim kurumlarına girmeyi başaran Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerine destek olmak için Bir Işık da Siz Yakın burs projesini başlattı. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için çalışan ÇYDD, üniversite öğrencilerinin meslek hayatına donanımlı olarak başlayabilmesi için de çalışmalar yürütüyor.kedv-logo

Güçlü Toplumlar için Ekonomik Hayatta Daha Fazla Kadın

Kalkınmada ve güçlü toplumlar oluşturulmasında kadınların liderliğinin desteklenmesini hedefliyoruz: kadınların ekonomik hayata aktif olarak katılmaları için sürdürülebilir işler kurmalarını ve mevcut işlerini geliştirmelerini destekliyor, bu işlerle tedarik zincirlerine dahil olmaları için sorumlu, hesap verebilir, sürdürülebilir bir şekilde işbirliği yapabilecekleri özel sektör aktörlerinin sayısını arttırmaya çalışıyoruz.

MARKALARIMIZ